TARİHÇEMİZ - Aksel Group | Profesyonel Site Yönetim Hizmeti | Gölcük/KOCAELİ | 0262 606 04 17

Profesyonel
Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri
İçeriğe git
KURUMSAL

“Motivasyon yakıt olarak amaç depolar
vizyonla yola çıkar ve eylemle kendini gerçekleştirir.”

Aksel Group; Biyografisi

Aksel Group Site Yönetim HizmetiArden TemizlikLina Peyzaj41 İlaçlamaMr. Pool ( Havuz Bakım)

Profesyonel Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından 2013 yılında kurulan AKSEL GROUP KOCAELİ Bölgesinde hizmet vermektedir.

Kuruluş amacı, uzmanlık konularındaki bilgi birikimi ve tecrübeyi, kurum/kuruluşlara aktarmak ve uluslararası standartta hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bulunmaktadır. Yönetim Danışmanlığı, Aidat Takip, Güvenlik, Temizlik, Peyzaj ve Bahçe Bakım, İlaçlama ve Çevre Sağlığı, Havuz Bakım ve İşletme alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

AKSEL GROUP, müşterileri ile gizlilik ve güven içerisinde kurduğu ilişkiler ile hizmetlerini sürekli hale getirmiştir. Bütün bu hizmetlerin yanı sıra müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda “İnsan Kaynakları” hizmetleri sunmaktadır. Personel bulma, seçme ve işe yerleştirme hizmetleri dışında oryantasyon eğitimi hizmeti de vererek müşterilerine zaman kazandırmaktadır.
VİZYONUMUZ
AKSEL GROUP şirketleri, girişimci ruhu ve sahip olduğu yüksek motivasyonlu profesyonel iş gücü ile müşterilerine kaliteli hizmetler sunarak var olduğu bütün sektörlerde lider olmayı amaçlar.

MİSYONUMUZ
AKSEL GROUP, iş dünyasının içinde bulunduğu hızlı değişim ve gelişmelere ayak uydurarak, etik ilkelerden ödün vermeden, profesyonel yönetim anlayışıyla çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunur ve böylelikle müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedefler.
Profesyonel Site Yönetimi
© Copyright 2018 - Tüm Hakları Aksel Group'a aittir.
Sosyal Medya :
+90(262) 606-0417
İçeriğe dön